Chcete odebírat levnější energie od Microenergy? Zavolejte nám nebo napište email!
Zavolejte nám

776 642 999

Po - Pá od 9:00 - 16:00
Nebo napište na

zakaznik@microenergy.cz

about-img

O společnosti Microenergy, s.r.o.

Ač je společnost Microenergy poměrně mladá, náš tým má zkušeností na rozdávání. Každý z nás se v životě věnoval různým činnostem, které jsou spojeny s energiemi. Od realizace elektroinstalačních staveb, přes velkoobchod a prodej elektřiny a plynu velkým firmám či obcím, až po distribuci do domácností.

Členové týmu Microenergy pracovali v energetice na všech úrovních. Od operátorů, referentů zákaznické péče, obchodníků, pracovníků tradingu až po management jiných energetických firem. Několik členů našeho týmu má zkušenosti v oblasti elektroinstalací – silnoproudých i slaboproudých systémů, revizních elektrikářů a revizních techniků v oblasti plynárenství.

Rozhodli jsme se dát dohromady technické dovednosti Microtech s mnoholetými zkušenostmi lidí našeho týmu. Vznikla z toho společnost Microenergy, která si zakládá na férovém jednání se zákazníkem, nabízí řešení na míru a otevřeně komunikuje o nejlepších možnostech.

Proč odebírat energie od Microenergy?
S námi opravdu ušetříte na energiích Pomůžeme vám s přechodem od začátku do konce Držíme krok s technologiemi, vše můžete udělat online Máte však možnost zaslat smlouvu také klasicky poštou Náš zkušený tým se o vás postará v jakékoliv situaci Díky našim partnerům jsme schopni nabídnout služby týkající se smart technologií

Co je naším cílem?
Spokojený zákazník, který má férovou smlouvu bez nesmyslných sankcí. Využívá energie za jedny z nejnižších poplatků na trhu a vše zvládne obsluhovat z domova za využití moderních technologií.
Kde končí ostatní, začíná Microenergy.

Bankovní spojení

Číslo účtu: 1714205002/5500

Údaje o společnosti


Název subjektu: Microenergy s.r.o.

Sídlo: Rybná 682/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

IČO: 085 16 570 | DIČ: CZ08516570 (společnost je plátcem DPH)

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře a nebo na emailu zakaznik@microenergy.cz

Kontaktní informace